Ansatte

Humla

Elin Martinsen

Stilling: Daglig leder
911 16 741
elin@vanglibarnehage.no

100 % stilling.

Inger E. Engebakken

Stilling: Assistent
970 87 688
inger@vanglibarnehage.no

Inger jobber både på Marihøna og på Humla, hun er den som også har hovedansvaret for kjøkken og matlaging i barnehagen.

Anita Mogen Pettersen

Stilling: Assistent
997 01 683
anita@vanglibarnehage.no

Jobber 100 % som integreringsressurs.

Ida Oddseter

Stilling: Assistent
995 28 650
ida@vanglibarnehage.no

Anne-Kari Vangen

Stilling: Pedagogisk leder
934 91 693
annekari@vanglibarnehage.no

100 % stilling.

Mari Sæther

Stilling: Pedagogisk leder
950 50 803
mari@vanglibarnehage.no

100 % stilling.

Tove Johansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
454 35 802
tove@vanglibarnehage.no

Jobber 100 % stilling.

Bjørn Hagen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
970 76 177
bjorn@vanglibarnehage.no

40 % stilling. Jobber tirsdag og onsdag.

Monica Hansen

Stilling: Barnehagelærer
Monica@vanglibarnehage.no

Barnehagelærer vikar for Mari.

Marihøna

Elin Martinsen

Stilling: Daglig leder
911 16 741
elin@vanglibarnehage.no

100 % stilling.

Inger E. Engebakken

Stilling: Assistent
970 87 688
inger@vanglibarnehage.no

Inger jobber både på Marihøna og på Humla, hun er den som også har hovedansvaret for kjøkken og matlaging i barnehagen.

Liv Åse Tveter Sjøen

Stilling: Assistent
900 42 737
livase@vanglibarnehage.no

100 % stilling.

Kristian Raknes

Stilling: Assistent
938 83 704
kristian@vanglibarnehage.no

Anne Lene Finstad

Stilling: Pedagogisk leder
981 37 848
annelene@vanglibarnehage.no

80 % stilling. Fri på torsdag.

Cecilie Eng Molstad

Stilling: Pedagogisk leder
915 93 080
cecilie@vanglibarnehage.no

80 % stilling. Fri på onsdag.

Willy André Mæhlum

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
994 53 649
willyandre@vanglibarnehage.no

Jobber 100 % som barne og ungdomsarbeider Verneombud

Andre ansatte